Daugiasluoksnės „Sandwich“ plokštės

Daugiasluoksnės plokštės statybų sektoriuje naudojamos sienų ir stogų įrengimui. Atsižvelgiant į šio produkto specifikaciją bei panaudojimo galimybes jis yra tinkamas praktiškai visų rūšių statiniams. Dėl griežtų gaisrinės saugos reikalavimų galima pasirinkti rizikos lygius atitinkantį užpildą:
-poliuretaną;
-polistireno putlpastį;
-akmens vatą (padidintas atsparumas ugniai).

Pagal gaisrinės saugos statybos produktų sąrašus, akmens vatos klasė nurodoma A – tai reiškia, kad ji yra nedegi, todėl pastatų statybai, kuriuose numatomi dideli žmonių srautai, daugiasluoksnės plokštės naudojamus būtent su akmens vatos užpildu. Gaisro atveju ši medžiaga neleis ugniai plėstis ir evakuacijos laikas bus ilgesnis be galimų skaudžių padarinių.

Esant sandėliavimo patalpos poreikiui ir kai vienas pagrindinių kriterijų yra nedidelė kaina – „Sandwich“ plokštės naudojamos su polistirolo užpildu. Atsižvelgiant į gaisrinius parametrus šio užpildo klasė yra E, tai rodo, kad medžiaga yra degi.

Populiariausias daugiasluoksnių plokščių užpildas – poliuretanas. Esant reikalavimams tiek dėl gaisrinės saugos tiek dėl šilumos pralaidumo ši medžiaga yra visapusiškai tinkama.

Pagrindiniai pastatų tipai kuriems statyti naudojamos „Sandwich“ tipo plokštės:
-ūkiniai pastatai;
-sandėliavimo patalpos;
-pramoniniai pastatai;
-pastatai kurių paskirtis kaip šaldytuvo;
-autoservisai;
-didieji prekybos centrai.

Daugiasluoksnių plokščių panaudojimas statyboje yra naudingas ne tik dėl savo techninių savybių, tačiau ir dėl puikios estetinės išvaizdos – platus spalvų pasirinkimas bei įvairus plokščių profiliavimas leidžia savo vizijas paversti realybe.