Plieninė stogo danga

Čerpių imitacijos plieninė stogo danga – universali stogo danga, ypač lengvai pritaikoma įvairios rūšies statiniams. Pasirenkama ne tik dengiant naujus pastatus, bet ir atnaujinant senąją stogo dangą. Vienas iš didžiausių čerpės imitacijos plieninės stogo dangos privalumų yra lengvumas. Vienas kvadratinis metras skardos sveria apie 4,5kg, t.y. beveik 10 kartų mažiau nei tradicinės keraminės čerpės. Lengva danga neapkrauna ir nepažeidžia viso pastato konstrukcijos.Atsižvelgiant į tai – plieninė stogo danga yra viena populiariausių, naudojama namams, ūkiniams ir viešiesiems pastatams dengti.

Klasikinių čerpių pavyzdžiu formuojami gaminiai – GERMANIA, GERMAN, DIAMENT, KINGAS, TYSENIA, TALIA ir JANOSIK tai tradicijų ir naujovių derinys.

Automatizuotas gamybos procesas leidžia dangą pjaustyti pagal pageidaujamus išmatavimus, todėl patenkinami net ir neeiliniai užsakymai, tuo pačiu sumažinamas atliekų kiekis.

Plieninės stogo dangos privalumai

Paprastas ir greitas montavimas.

Dangos lengvumas ir plastiškumas leidžia ne tik lengvai ją transportuoti bet nesudėtingai montuoti nepažeidžiant pastato konstrukcijos.

Atsparumas.

Plieninė stogo danga atspari karščiui, šalčiui, erozijos poveikiui. Taip pat metalinė stogo danga vertinama kaip viena atspariausių ugniai.

Lengva priežiūra.

Metalinė stogo danga nereikalauja nuolatinės ir brangios stogo priežiūros. Žinoma reikėtų nepamiršti periodiškai patikrinti ar nereikia nuo stogo nuvalyti apnašų, lapų, apžiūrėti ar nėra kokių nors pažeidimų.

Pritaikymas.

Ypač lengvai pritaikoma įvairios rūšies statiniams – naujų namų stogams ar renovacijos metu. Dėl savo lengvumo ir lankstumo dangos montavimui dažniausia nereikia papildomų konstrukcijų jos išlaikymui

Estetinės savybės.

Platus spalvų pasirinkimas ir gaminio savybės atkuria natūralios čerpės vaizdą. Tik įdėmiai įsižiūrėjus pastebėsite, kad stogas metalinis.

Perdirbimas.

Metalą galima perdirbti, jis draugiškas aplinkai. Taigi plieną atitarnavusį kaip stogą, galiausiai galima perdirbti į kitus plieninius produktus.

Ką svarbu atsiminti renkantis geriausią plieninę stogo dangą:

    • Rinkitės tik kokybiškas ir standartus atitinkančias plienines stogo čerpes. Įsigykite jas iš patikimų pirkėjų, kad netektų nusivilti.
    • Nepamirškite ir tinkamo montavimo. Nuo jo taip pat priklauso kaip ilgai stogo danga tarnaus. Svarbu nepažeisti plieninės stogo čerpės tad geriausia rinktis profesionalių stogdengių paslaugas

Reikia daugiau informacijos? Susisiekite telefonu arba atvykite į mūsų parduotuvę Klaipėdoje. Čia rasite didelį stogo dangų bei jų priedų pasirinkimą už gerą kainą, profesionalų komandą padės išsirinkti tinkamiausią plieninę stogo dangą!