Talia

Čerpės imitacijos plieninė stogo danga Talia – tai įvairių privalumų ir funkcijų kombinacija sudėta į vieną produktą. Vizualiniai privalumai – grakšumas, aukštas lankstas (30mm), keramines čerpes primenantis profilis suteikia įvairias stogo plokštumos formavimo galimybes. Nešabloninis apatinės lakšto briaunos apdirbimas – pjūvis išilgai apatinio krašto, sudaro erdvinį 3D efektą ir turi teigiamos įtakos vizualinėms savybėms.

Taikant inovatyvias technologijas yra pagerinta produkto kokybė bei apsauginės savybės. Dengiant plienine čerpių imitacijos stogo danga Talia užtikrinamas didelis dengimo plotis ir aukštas sandarumas. Didelis tarp aukščiausių lankstų esantis paviršius leidžia geriau nuvesti vandenį ir sniegą – tai garantuoja stogo apsaugą, o namo gyventojams – komfortą.

Nesudėtingas montavimas

Stogo danga Talia yra ypatingai tvirta, todėl montavimo darbai vyksta sklandžiai ir sparčiai. Dangos klojimo metu ši danga puikiai prisitaiko prie stogo paviršiaus, o dėl jų simetriškumo galima kloti bekuria puse. Modulinio pjaustymo galimybė suteikia daug privalumų, pvz. klojant nuosekliomis eilėmis lieka minimalus stogo dangos atliekų kiekis.

Techninės charakteristikos

Bendras plotas:1210 mm
Dengiamas plotas:1150 mm
Skardos storis:0,5-0,6 mm
Lanksto aukštis:30 mm
Profilio aukštis:19 mm
Modulio ilgis:350 mm
Mažiausias lakšto ilgis:720 mm/ moduł
Didžiausias lakšto ilgis:5 970 mm

plieninė stogo danga talia

Spalvos

Talia stogo dangos spalvos

Galerija