Klasikinė stogo danga

Klasikinė stogo ir fasado danga – tradicinės išvaizdos ir šiuolaikiškos formos danga su stačiuoju užlanku.

Taikymo sritys

Pagrinde rekomenduojama šią dangą renovuojamiems, saugomiems paveldo ir bažnytiniams objektams. Ši danga taip pat stogo danga – klasikinė skarda – naudojama naujai statomiems daugiabučiams, šiuolaikiškiems individualiems namams ir visuomeninės paskirties pastatams.Būtina paminėti, kad klasikinis profilis gali būti montuojamos pastatuose, kurių stogo nuolydis yra bent penki laipsniai.

Naudojama stogų ir fasadų dengimui

Dėl greito ir nesudėtingo montavimo klasikinė stogo danga ženkliai pralenkia skardines dangas su dvigubu užlanku, o didesnis standumas leidžia dėti šią dangą ant grebėstų be būtinybės naudoti ištisinį paklotą. Dėl šių privalumų klasikinė danga taip pat gali būti naudojama kaip sienų danga, kuriant originalią fasado apdailą ir panaudojant ją tiek horizontaliose, tiek ir vertikaliose konstrukcijose.

Lengvas montavimas

Suprojektuotas jungties užraktas leidžia greitai ir patikimai sujungti dangos detales, nenaudojant papildomų sujungimo elementų. Montavimo skylių išdėstymas išilgai užlanko užtikrina, kad tvirtinimo sraigtai paslepiami dengiant gretimą lakštą. Dangos montavimui naudojami 4,2x25mm montavimo sraigtai arba stoginiai savigręžiai. Tvirtinimo elementų kiekis – 4vnt./m2. Sukuriama labai estetiškai atrodanti stogo danga be matomų tvirtinimo elementų.

Kitos stogo dangos: